Misyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımla, beklentileri karşılamak için modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak, sürekli gelişen ve büyüyen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli arttırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak,

Vizyonumuz

“Her şey unutulur kokunuz asla” sloganımız ile dünyanın her bir noktasındaki insana ulaşıp, kaliteli ürün ve hizmetimiz ile bir numaralı tercihleri olmak ve bir Türk markası olarak her yıl geliştirdiğimiz portföyümüz ile ihracatta daha başarılı olarak global ayakkabı pazarında lider markalar arasında yerimizi almak.

Biz Kimiz ?

Firmamız yurt içi yatırımları yanında ihracata da büyük önem vermektedir. Ayakkabı ürünleri ihracatçıları sıralamalarında en yüksek  ihracatçısı konumunu korumaya devam etmektedir. Markamız net döviz kazandırıcı faaliyetiyle, ülke ekonomisine de kendi ölçeği içinde katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren firmamız merkez işletme olarak Hatay’da faaliyet göstermekte olup, İstanbul Beyazıt ilçesinde de hizmet vermektedir.

ALPA AYAKKABICILIK – ÖMER ALPASLAN  markası ile sizlere hizmet vermektedir.

İletişime Geç

Back to Top